Nejprodávanější mixéry a šlehače za měsíc květen 2017

Rate this post

Moderní domácnosti jsou dnes již doslova nadupané různými kuchyňskými přístroji a pomocníky, jež mají co nejvíce usnadnit veškeré snažení při přípravě pokrmů a celého chodu kuchyně. Mezi ně patří i mixéry a šlehače, které umožní přípravu různých pochoutek, ať už nápojů, ovocných i zeleninových smoothie, ale také některá těsta a podobně.

Přehled 10 nej mezi mixéry

Mixéry – šlehače patří mezi základní vybavení každé hospodyňky. Ušetří jí spoustu času a ulehčí kuchyňské práce. Mixér je schopen zastat hodně práce díky řadě zajímavých funkcí a často i velmi silnému motoru. Pojďme se teď podívat na 10 nejprodávanějších mazlíků mezi mixéry v měsíci květnu 2017, mezi nimiž mají největší zastoupení smoothie mixéry.

1.     DOMO DO492BL

DOMO DO492BL je stolní smoothie mixér vyrobený z trvanlivého a zdravotně nezávadného plastu TritanTM, takže je obsah chráněn proti kontaminaci cizorodými látkami. Výhodou je, že nádoby do sebe neabsorbují žádné nežádoucí pachy a chutě, tudíž v něm můžete připravit cokoliv a vždy to bude chutnat tak, jak má. Všechny 3 nádoby (300, 400 a 600 ml) jsou vybaveny dobře těsnícím víčkem, na kterém je uzavíratelné pítko. Díky tomu si můžete vzít smoothie na cestu, aniž by se něco rozlilo. Nádoby můžete dát i do myčky.  DOMO DO492BL má příkon 300 W a dosahuje až 25825 otáček za minutu. Součástí každého balení je i Kniha receptů – Smoothies na cesty.

2.     Domo DO 436 BL“

Domo DO 436 BL dokáže uspokojit i náročné zákazníky, kteří milují čerstvé smoothie. Stačí jen vhodit ingredience, zmáčknout tlačítko a máte v mžiku hotovo. K přípravě smoothie máte 2 nádoby o objemu 300 a 600 ml. Stačí odšroubovat nože, našroubovat víčko a nápoj si můžete vzít s sebou. Odpadne tak potřeba něco přelévat. Obě nádoby jsou z nezávadného plastu Tritan TM bez obsahu BPA, který je zárukou kvality. Příkon 300 W a vysoce kvalitní nože dokážou hravě rozdrtit i kostky ledu, což uvítáte zejména během tropického léta.

3.     Domo DO 434 BL

Červený smoothie mixér Domo DO 434 BL připraví váš oblíbený nápoj plný vitaminů rychle a snadno. Disponuje výkonným a kvalitním motorem, který zvládne nejen běžné druhy ovoce i zeleniny, ale také led. K dispozici máte 2 mixovací nádoby, které lze využít jako lahev na pití i na cestách. K jejich výrobě byl opět vyroben kvalitní plast Tritan, který neobsahuje BPA. Nádoby jsou vyhovující i podle nejpřísnějších hygienických norem. Neznehodnotí je ani žádná chuť či pach, protože je neabsorbují. Můžete je bez obav mýt v myčce.  Balení obsahuje 2 nádoby o objemu 530 ml a 1 větší s objemem 710 ml. V případě potřeby lze přikoupit výměnné nádobky v různých velikostech i barvách.

4.     Domo DO 481 BL

Nový mixér Domo DO 481 BL je výkonný natolik, že snadno rozmixujete klasické druhy ovoce i zeleniny. Připravit si můžete nejen smoothie plné vitaminů a vlákniny, ale i svačinu ve formě raw food. Rozdrtíte bez problémů také led. Lahve jsou z trvanlivého nezávadného plastu Tritan a snadno je sbalíte na cesty díky víčku s pítkem, aniž by něco vyteklo. Neabsorbují žádné pachy či chutě a mají dlouhou dobu použitelnosti, zároveň zcela vyhovují i těm nejpřísnějším hygienickým normám. Balení obsahuje nádoby 300 a 600 ml, stejně jako Knihu receptů – Smoothies na cesty. Kniha v tištěné podobě je zdarma.

5.     Domo DO 435 BL

Kvalitní smoothie mixér Domo DO 435 BL připraví snadno a rychle nápoje pro doma i na cestu. Nadrtí a rozmixuje i kostky ledu. V balení jsou 2 nádoby 300 a 600 ml vyrobené z kvalitního a trvanlivého plastu značky Tritan bez obsahu BPA, který je nezávadný a má dlouhou dobu použitelnosti. Každou nádobu můžete uzavřít těsnícím víčkem s uzavíratelným pítkem. Díky tomu, že nádoby neabsorbují žádné pachy či chutě, vychutnáte si každý nápoj na 100%. Navíc je můžete bez obav vložit do myčky.

6.     Delimano NutriBullet 600

Mixér Delimano NutriBullet 600 dokáže rozmělnit veškeré potraviny a vyždímat z nich vše co obsahují do poslední kapky. Oblíbený je dokonce při redukci váhy, neboť dostane z jídla veškeré nutriční hodnoty (vitaminy, minerály, proteiny, esenciální mastné kyseliny atd.). Dokáže zpracovat semínka, jádra, stopky, slupky a to vše rozloží na mikročástečky. Vše zásluhou kvalitního motoru o výkonu 600 W. V balení najdete speciální extrakční čepel, kapesního nutričního rádce a vysokou nádobu o objemu 700 ml.

7.     Bosch MSM67160

Bosch MSM67160 je výkonný (750 W) extra lehký mixér s jemnou protiskluzovou vrstvou a speciálně ergonomicky tvarovanou rukojetí. Díky mixovací noze z nerez oceli a velmi ostré čtyřbřité čepeli QuattroBlade můžete potraviny sekat, mixovat nebo z nich připravit pyré. Vyniká nízkou hlučností bez vibrací. Má celkem 12 rychlostí a přídavné tlačítko Turbo, kterým zapínáte maximální výkon. Součástí balení je nerezová metla na sníh, mixovací nádoba s odměrkou a velký univerzální sekáček vhodný na sekání bylinek, ořechů atd.

8.     Concept SM 3350

Smoothie maker Concept SM 3350 je mini stolní mixér ve kterém si snadno připravíte nápoj dle svého, odšroubujete a jdete ven. Mixujete a konzumujete pomocí jediné nádoby, jejíž tvar umožňuje umístění do držáku nápojů v autě. Nádoba má objem 500 ml a spolu s nástavci lze mýt v myčce. Mixér zvládne rozdrtit i led, snadno se udržuje i čistí. Má zabudovanou bezpečnostní pojistku.

[s9.     Kenwood SB 055

Mixér Kenwood SB 055 je ideálním pomocníkem pro přípravu rychlé a zdravé snídaně. Vše mixujete přímo v cestovní nádobě o objemu 500 ml. Mixér má 2 rychlosti i pulzní režim, takže lze připravit smoothie či polévku. Nože zpracují veškeré suroviny, tudíž se nemusíte bát hrudek, rozdrtí i led. Výkon má 300 W a disponuje uzavíratelným systémem Interlock.

10.  G21 Perfect smoothie Vitality

Výkonný multifunkční mixér dokáže díky svému výkonu vše rozmixovat velmi najemno. Je ideální nejen do domácností, ale také do barů či kaváren. V nádobě o objemu 2,5 l můžete mixovat, míchat, drtit i sekat veškeré suroviny, dokonce i ty objemnější. Je vyrobena z Tritanu (kopolyesteru), což je velice tvrdý lehký plast, odolný proti poškrábání i rozbití. Má vylepšená chladící ložiska i nože.  Kovové ozubené převody prodlužují životnost mixéru.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.