Nejprodávanější televizory za měsíc květen 2017

Rate this post

Většina domácností používá televizi každý den, někdo jí sleduje aktivně, jiný jí má jen jako zvukovou kulisu. Pryč jsou časy, kdy jste si při přemísťováni televize málem udělali kýlu, protože velké a těžké modely jsou dávnou historií. Dnešní televize jsou v tenkém provedení a dají se připevnit i na zeď. V obchodě narazíte na řadu zkratek – LCD, LED, HDMI, DVB-T atd.
Výběr televize není často jednoduchý a řada z vás si rádo nechá poradit od druhých. My jsme pro vás připravili přehled 10 nejprodávanějších televizorů v různých cenových relacích.

 

Přehled 10 nej TV

V žebříčku nejprodávanějších televizorů pro měsíc květen 2017 dominují 2 známé světové značky – LG a Samsung. Obě se mohou pyšnit širokou nabídkou modelů, kvalitou i cenovou rozličností. Samozřejmostí jsou různé standardní i moderní technologie, které jsou různě namixovány, aby každý televizor splňoval co nejlepší podmínky.

1.     LG 32LH530V

LG 32LH530V je vhodný do menších místností. 32″ úhlopříčka (80 cm) nabízí pohodlné sledování oblíbených programů v detailním Full HD rozlišení.  Triple XD Engine, zajistí dokonalé barvy, kontrast i jas a Picture Wizard umožňuje vyladění obrazu dle potřeby – úroveň černé, barvy, barevný odstín, ostrost a podsvícení. PMI 900 zaručí, že rychlé scény (např. Formule 1) budou plynulé a detailní.

Zvuk zajišťují silné stereo reproduktory o výkonu 20 W. Díky tomu, bude kvalitně ozvučena i větší místnost. Ve výbavě najdete 2x HDMI, pro připojení domácího kina reproduktorů. Nechybí také USB, takže lze nahrávat obsah z televize na externí disk.

2.     Samsung UE50KU6072

Patří do modelové řady 6, která je charakteristická elegancí a špičkovým poměrem ceny a výbavy. Dokáže uspokojit i náročnější diváky. Maximální relaxaci zajišťuje úhlopříčka 125 cm (50″). Ultra HD (4K) nabízí čtyřnásobné množství pixelů než klasické Full HD.

Technologie 1 300 PQI zaručuje perfektní detaily u rychlejších scén, brání rozmazanému obrazu. HDR zlepší kontrast i jas, takže získáte pocit, že se vše odehrává přímo před vámi.

Rychlost televizoru zajišťuje čtyřjádrový procesor. Praktickou funkcí je zrcadlení obsahu tabletu či chytrého telefonu na obrazovce. Konektorovou výbavu tvoří tři HDMI a dva USB porty. Nechybí ani tuner DVB-T2/C/S2, což umožňuje příjem televizního vysílání i do budoucna.

3.     Samsung UE32J5100

Plný a ostrý obraz nabídne televizor Samsung UE32J5100 (série 5) s úhlopříčkou 32″ (80 cm) díky FullHD rozlišení. Technologie Wide Color Enhancer oživí barvy u jakéhokoliv obsahu na obrazovce. Zobrazené barvy budou realistické a obraz kvalitnější.

Vstupní port HDMI přenáší data vysokorychlostně ve vysokém rozlišení. Obraz je přenášen se zvukem, přičemž vám na to stačí jeden jediný kabel, bez ohledu na to, jestli je připojena herní konzole či Blu-Ray přehrávač. Integrovaný USB port umožňuje snadný přenos multimediálního obsahu do TV, tzn., že díky technologii ConnectShare Movie vám stačí, když externí pevný disk či jiné médium pouze připojíte. Obraz je velmi ostrý díky vysoké frekvenci 100 Hz.

4.     LG 55EG910V

LG 55EG910V je chytrý televizor s reálnou kvalitou obrazu. Má prohnutou obrazovku, skvělý obraz, zakřivení s přirozeným pohledem i ultra štíhlé tělo. Ultra Surround je zárukou kvalitního a výjimečného zvuku. LG 55EG910V umožňuje sledovat i rychlé pohyby, bez jakéhokoliv rozmazán. K ovládání televizoru se používá kurzor či hlasový příkaz.

Úhlopříčka 55″ (138 cm) s Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů vám dodá dojem, že jste přímo v kině. Operační systém Web OS 2.0 ulehčuje práci s multimédii. K dispozici je LAN kabelové připojení, integrovaná Wi-fi, 3x HDMI a 3x USB včetně USB 3.0.

5.     Samsung UE43KU6072

Samsung UE43KU6072 disponuje úhlopříčkou 43″ (108 cm). Ultra HD vás zavede k reálnému obrazu v nejvyšší kvalitě. 4K má čtyřikrát více pixelů než Full HD. Technologie 1300 PQI zaručuje skvělé detaily i u rychlých záběrů. HDR zlepší kontrast i jas, takže bude obraz reálný.

Čtyřjádrový procesor se postará o dostatečnou rychlost. Ve výbavě má Samsung UE43KU6072 3x HDMI a 2x USB port. Televizor je jistotou luxusního obrazu a mnoha funkcí, jež pořídíte za rozumnou cenu.

6.     Samsung UE55KU6072

Samsung UE55KU6072 je 4K SMART LED televizor se špičkovým obrazem v Ultra HD rozlišení. Výkonný čtyřjádrový procesor zajišťuje okamžité spouštění aplikací i reakce na příkazy. Samsung Easy Sharing ulehčí sdílení obsahu mezi mobilním zařízením a televizorem.

Samsung nabízí speciální technologii UHD Dimming a vysoké rozlišení 3 840 x 2 160 bodů pro maximum detailů. PurColour se stará o věrnější a realistické barvy. UHD Picture Engine zvýší kvalitu obrazu při nízkém rozlišení.

7.     LG 43LH510V

Moderní LED televizor nabízí špičkový obraz, rozlišení Full HD a minimum chytrých funkcí. Dokonalejší barvy, jas i kontrast zajišťuje, Triple XD Engine. Snadnou úpravu vlastností obrazu (úroveň černé, barva, odstíny atd.) má na starost Picture Wizard III.

Efekt prostorového zvuku vytváří Virtual Surround. Kvalitní zvuk a lidské hlasy oddělené od okolních zvuků umí Clear Voice. Po připojení USB disku lze nahrávat oblíbené pořady.

8.     Samsung UE40KU6072

Samsung UE40KU6072 operuje s Ultra HD rozlišením a technologií HDR, takže obraz má špičkovou kvalitu. Podání barev je věrnější díky PurColor. UHD Picture Engine zvyšuje kvalitu zobrazeného obsahu v nižším rozlišení. Televizor je vybaven i plánovaným DVB-T2 Tunerem. Úhlopříčka je 101 cm.

9.     LG 32LH570U

LG 32LH570U o úhlopříčce 80 cm, vybavený Triple XD Engine pro dokonalejší barvy, vestavěnou Wi-fi, Picture Wizard III pro úpravu vlastností obrazu,Virtual Surround Plus pro efekt prostorového zvuku a Clear Voice III pro oddělení lidských hlasů od ostatních zvuků.

     10. LG 32LH510U

LED televize s úhlopříčkou 80cm nabízí dokonalý obraz i barvy. Nechybí Picture Wizard III, Triple XD Engine, Virtual Surround, Clear Voice, PMI 300 pro tvorbu živých a fluidních videí. Konektory HDMI a USB samozřejmostí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.