Sencor SVC 7020

Rate this post

Máte také někdy pocit, že je váš život plně ovládán technikou? Někdy tomu tak opravdu je, až nás to děsí, ale v řadě případů jsme za to naopak rádi. Jedním z nich je třeba běžný úklid domácnosti, který kromě utírání prachu, mytí oken a převlékání povlečení zahrnuje také vysávání (luxování).

Co si budeme říkat, vytáhnout vysavač, připravit si nástavce a tahat za sebou ukřičený přístroj po celém bytě je tak trochu otrava. Sice již na trhu existují tiché vysavače, ale i tak tato činnost nepatří k našim nejoblíbenějším. Velkou výhodou jsou samozřejmě bezsáčkové vysavače, kdy jen stačí vysypat nádobu, aniž byste museli neustále shánět další a další nové sáčky.
 

 


Jestliže chcete být těchto nepříjemností ušetřeni, pořiďte si robotický vysavač Sencor SVC 7020, který bude veškerou práci s podlahami ve vaší domácnosti vyřizovat za vás a ani se při tom nezapotí. Robotické vysavače se poslední dobou těší čím dál větší oblibě, protože pracují kdykoliv je potřeba a ušetří vám tak spoustu času i ohýbání.

Představujeme Sencor SVC 7020

Sencor SVC 7020 je malý, ale velmi pracovitý pomocník, který se hodí do každé nenáročné domácnosti. Přestože vypadá velmi drobně, spíše jako hračka, tak zastane spoustu práce, kterou byste jinak museli dělat vy sami.

Zřejmě největší výhodou tohoto modelu je, že není tak moc hlučný. Když jde do akce, tedy vysává, dosahuje maximálně 55 dB. Oproti tomu nemá nijak zvlášť velkou sběrnou nádobu, pojme totiž pouhých 0,18 l, což není nic moc. Podobně na tom je Sencor SVC 7020 s kapacitou baterie, která je jen 800 mAh.

Když budete chtít baterii nabít naplno, trvá to pět hodin. Její výdrž je však jen 50 minut, takže musíte počítat s častějším nabíjením. Co se týká spotřeby ta je sice pouhých 25 W, ale když se na to podíváte z pohledu velikosti, tak na to, že je to takový minipomocník, to zase není tak málo.

Velkou nevýhodou je výška prahu, která může být maximálně 1 cm, zároveň také zcela chybí HEPA filtr, což je při dnešních trendech nezvyklé. Co do velikosti, tak to zase není taková sláva, protože je to vcelku prcek. Na šířku i délku má 27 cm, výškově jen 7,8 cm a váhu má přímo muší, pouhých 1,4 kilogramů.

Funkce a ovládání

Tím nejslabším na celém robotickém vysavači Sencor SVC 7020 jsou bezesporu funkce. Na rozdíl od ostatních přístrojů tohoto druhu mu totiž všechny funkce chybí. Když to vezmeme od začátku, tak je potřeba zmínit, že není až tak samoobslužný, jak by měl být, nedokáže se sám umístit do nabíjecího doku, ani se nabít.

Další, co mu schází, je možnost časování, takže když chcete, aby pracoval, musíte ho sami spustit (zapnout) i vypnout, nebo ho můžete nechat úplně vybít. Chybí mu virtuální zeď, UV lampa i turbokartáč.

Pokud tedy patříte mezi náročnější zákazníky, kteří chtějí, aby byl jejich robotický vysavač plně samostatný, pak musíte zvolit jiný model než je Sencor SVC 7020. Zejména fanoušky bohaté výbavy asi tento model moc neuvítají.

Přesto však má i tento výrobek něco do sebe a rozhodně si nezaslouží, aby na něj zákazník zanevřel. Jestli nemáte problém s tím, že ho budete muset při práci hlídat, svoje si udělá bez sebemenších problémů.

Názory uživatelů a dostupnost výrobku

Jak vyplývá z předchozích informací, nepatří Sencor SVC 7020, co se tohoto typu přístrojů týká mezi perly, takže nečekejte, že bude nějak extra zářit. Na druhé straně patří k nejvíce prodávaným modelům a zároveň k nejčastěji hodnoceným robotickým vysavačům.

Zdá se, že chybějící funkce mu na kráse a oblíbenosti nijak neubírají, naopak jej ve většině případů hodnotí uživatelé pozitivně. Mezi největší pozitiva patří poměr ceny k výkonu. Nemá sice takový výkon jako ostatní, ale zase je díky tomu o hodně levnější.

Najdou se však i negativní názory, zejména co se týká zbytečně zdlouhavého nabíjení nebo zasekávání přístroje v úzkých uličkách mezi nábytkem (což se stává i u jiných vysavačů). To uživatelům vadí ze všeho nejvíce.

Největší radost může udělat svou dostupností, kterou předběhne i ty nejšikovnější robotické vysavače. Zakoupit jej totiž můžete zhruba ve stovce obchodů, díky čemuž se řadí k nejprodávanějším vysavačům, spolu s dalšími modely.

Verdikt

Dalo by se říci, že už bylo o Sencor SVC 7020 řečeno v podstatě vše, přesto si zaslouží malé shrnutí na závěr.  V kostce lze říci, že je tento robotický vysavač určen pro nenáročné uživatele, kteří na něj nebudou klást zbytečné požadavky, které nebude schopen splnit. Shrňme si teď, co vlastně o tomhle malém pomocníkovi už víme?

Patří k nejmenším, nejdéle mu trvá, než se nabije a co se týká výdrže, tak to také není žádná sláva, pracovat vydrží totiž úplně nejkratší dobu. Je nesamostatný, musíte ho obstarávat, aby správně fungoval.

Ke kladně hodnoceným vlastnostem patří jeho tichý a vcelku úsporný provoz, dále lehkost a skladnost. Za naprostého břídila je však považován díky tomu, že nemá žádné pořádné funkce. Na druhé straně své si odpracuje a udělá to, pro co je určen.

Bez ohledu na klady či zápory, jsou zkušenosti se Sencor SVC 7020 hodnoceny kladně a popularitu si užívá i mezi samotnými prodejci. To hlavní, na co může nalákat zákazníka je jeho nízká cena, která je s ohledem na jeho výbavu odpovídající a vcelku i logická. Jestliže nejste nároční a hledáte docela obyčejný robotický vysavač za lidovou cenu, pak je Sencor SVC 7020 tou správnou volbou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.