SlaDIA sladidlo – zkušenosti

Rate this post

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo, které má vynikající sladivost a výbornou chuť. Jeho složení je unikátní, neboť je na bázi sukralózy a steviol-glykoxidů (extrakt z rostliny Stévie rebudiana).
lekarnacz-88x31px.jpg
Vzhledem k tomu, že se v naší rodině před několika lety vyskytla cukrovka (diabetes II. typu), pátrali jsme po vhodném sladidle, které by bylo opravdu kvalitní, chutné a zároveň neškodilo organismu. V počátku kupovali klasická (obyčejná) sladidla, která z každého šálku kávy či čaje udělá příšerný patok, který Vás svou chutí od pití těchto tekutin skoro odradí. Navíc jsou tato sladidla plná chemie, která dokážou značně negativně zatížit organismus i některé orgány (zejména slinivku). To však neplatí u SlaDIA.

Jaké vlastnosti má SlaDIA?

Spojením sukralózy a stevie bylo dosaženo naprosto perfektní chuti sladidla, které zachová charakteristickou chuť každého nápoje, bez nežádoucí pachuti. Konzumací nápojů a potravin, jenž obsahují sukralózu dokáže značně omezit nárůst hladiny glukózy v krvi.

K čemu je sladidlo SlaDIA vhodné?

  • pro jedince, kteří se léčí s diabetem
  • pro osoby, jež trpí nadváhou a potřebují omezit příjem cukru
  • pro každého, kdo chce redukovat svou hmotnost a sladit zdravěji
  • ke slazení všech studených a teplých nápojů (zejména kávy a čaje).

Dávkování

SlaDIA má velmi dobrou sladivost. 1 tableta odpovídá zhruba 1 čajové lžičce cukru či 1 kostce cukru (4 až 6 gramů). Někteří ale tvrdí, že místo 2 lžiček cukru dávají do kávy 1 tabletu SlaDIA, záleží na tom, jak sladký nápoj máte rádi.

Co je důležité?

Sladidlo není vhodné pro ty osoby, které trpí nesnášenlivostí laktózy. Mějte na paměti, že výrobek není určen pro děti do 3 let a vždy ho musíte ukládat mimo dosah dětí. SlaDIA je díky svému složení vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Denní dávka by u dospělých osob neměla překročit 60 tablet. Sladidlo je nutné skladovat na suchém a temném místě. Ideální teplota je mezi 15 až 25°C. Obal vždy pečlivě uzavřete.

SlaDIA sladidlo můžete koupit zde:
lekarna-cz-volne-prodejne-leky-250x250px.jpg

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.