Pomocníci v kuchyni – část I.

Rate this post

Většina z nás tráví v kuchyni hodně času, ať už pouhou konzumací jídla či jeho přípravou. Samotná příprava zabere určitý čas, proto neváhejte a pořiďte si nějakého zajímavého pomocníka do kuchyně, který Vám s přípravou pokrmu pomůže a mnohdy ho také urychlí.

Vše po ruce

Na www.decodoma.cz jsem objevila zajímavou novinku v podobě kuchyňského náčiní z kolekce Banquet pod názvem Collezione Bianca, skládá se z 8 dílů a koupíte ho za 289,-Kč. Je to praktický stojánek na nejpoužívanější náčiní (3 vařečky a metla), k tomu stojánek a dvě misky. Designem se hodí do jakékoliv kuchyně.

Chytrá mikrovlnka

Multifunkční mikrovlnná trouba JQ 280 SL, která se může pyšnit 6. smyslem od Whirpool je naprosto úžasná. Má objem 30 litrů, což je oproti jiným levnějším modelům opravdu bomba, navíc v ní můžete vařit v páře, grilovat, ohřívat klasicky mikrovlnami či horkým vzduchem.

Dále je vybavena funkcí Bread Defrost, kterou využije každý, kdo miluje křupavé pečivo a také pečení Crisp, což je funkce, která zabezpečuje správné upečení pokrmů jako z horní, tak ze spodní části stejně, jako při klasickém pečení, avšak za mnohem kratší dobu.

Součástí balení je také talíř Crisp, který zajistí, že zůstane pokrm úžasně šťavnatý. Cena této trouby se pohybuje zhruba kolem 7990,-Kč.

Domácí nudle

Těstoviny milujeme, a když k tomu budete mít praktického pomocníka, můžete si je snadno vyrobit i vy sami doma. Orion je ruční mechanický strojek na nudle, s kterým můžete válet a krájet své vlastní těsto. Nudlové těsto můžete zpracovávat v různých tloušťkách plátu, k dispozici jich budete mít celkem 6, po vyválení pak můžete využít kráječ těstovin ve velikosti 2 až 6,5 mm.

Vyrobit tak můžete nejen nudle, ale klidně i špagety. Obsluha není nijak složitá, strojek je řešen prakticky, elegantně a zcela jednoduše. Snadná je i údržba a dostupný je i cenově, momentálně se cena pohybuje kolem 400,- Kč.

Praktický zásobník

Každý kdo miluje čaj, musí čas od času řešit, kam uložit sáčky, pokud chceme mít všechny druhy u sebe a nelovit pokaždé v některé krabičce. Tescoma proto nabízí elegantní a zcela praktický zásobník na čajové pytlíky v přebalu.

Jednoduše všechny sáčky naskládáte dovnitř a zavřete, takže budete mít vše hezky pohromadě. Zásobník je z odolného plastu, který hned tak nepraskne, a má protiskluzové dno. Cena je 249,-Kč.

Elegantní konvice

Rychlovarné konvice nové generace jsou bez pochyby ty skleněné. Jsou oblíbené a mají vysokou odolnost. Navíc voda v nich uvařená je zcela bez zápachu. Jejich design je zcela nadčasový. Jsou vzorem elegance a krásy. Každou kuchyň krásně ozdobí i díky LED světelné indikaci.

Takovou kráskou je Rohnson R-771, která má objem 1,7 litru vody, jejíž vysoký příkon je zárukou skutečně rychle uvařené vody. Třeba na www.mall.cz jí pořídíte za 799,- Kč.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.