Pomocníci do kuchyně – část II.

Rate this post

Minule jsme se zatoulali mezi nové pomocníky, které můžete využít v každé kuchyni a usnadnit si tak díky nim práci při přípravě pokrmů. Dnes se k nim opět vracíme, neboť je tu ještě několik kousků, které určitě za zmínku stojí, a jsme si jisti, že Vás zaujmou.

Domácí grilování

Zajímavou novinkou, která se v současnosti vyskytuje na našem trhu, je bezesporu LotusGrill, jež dává klasickému grilování na dřevěném uhlí zcela nový význam. Tento nový přenosný bezkouřový gril je zcela převratným produktem mezi nejnovějšími technologiemi, neboť si díky němu můžete grilování a s ním i své zamilované pochoutky připravit v podstatě kdekoliv a v jakoukoliv dobu.

Díky své malé váze, která se pohybuje kolem 4 kil a tašce, ve které se dá snadno přenášet, je zcela mobilní, takže si ho můžete vzít všude s sebou. Připravíte na něm klidně 5 porcí, protože rošt má průměr celých 32 centimetrů. Pokud byste chtěli gril, na kterém připravíte až 10 porcí, pak sáhněte po LotusGrillu XL.

Lotus má překrásný design, k dostání je v základní černé barvě a ještě v pěti barevných odstínech. Nabízejí ho třeba hypermarkety Tesco či obchody pro kutily Hornbach.

Kuchařka FOOD Tube

Pokud si už budete pořizovat nový gril, nezapomeňte si k němu také koupit novou a zcela originální BBQ kuchařku, která byla vydána v produkci Jamie Oliver´s FOOD Tube. Tento komunitní kanál Jamie Olivera na YouTube, bude pod touto značkou vydávat i v budoucnu cenově přijatelné a hlavně pro uživatele velmi praktické kuchařky, plné úžasných receptů, jež jsou inspirovány výtečnými kuchaři z různých koutů světa, kteří jsou zároveň propojeni s FOOD Tube kanálem.

Jamie připravil pro každou kuchařku předmluvu, kde vždy stručně představí autora i knihu jako takovou. BBQ kuchařku vytvořil Christian Stevenson, který je výtečným BBQ kuchařem z hloubi jihu USA, ale také DJ, jež vaření přímo miluje. Kuchařka stojí 267,-Kč.

Multifunkční hrnec

MultiCooker 8v1 od Tefalu zaručuje skvělou a zcela dokonalou přípravu různých druhů pokrmů. Uvaříte v něm prakticky cokoliv – pokrmy z rýže, maso, polévky, dezerty a kaše (zkuste třeba čokoládový koláč). Hrnec je vybaven funkcí pro pomalé vaření, což přípravu jídla značně ulehčuje.

Díky časovači můžete dokonce odložit start vaření, takže si připravíte třeba kaši až na čas, kdy se vracíte domů. Součástí je také praktický košík, který se hodí při vaření v páře.  Díky automatickému vaření nemusíte jídlo stále hlídat, snadno se čistí a díky přiložené kuchařce snadno vyzkoušíte všechny dostupné programy. Cena hrnce se pohybuje kolem 2 500,-Kč.

 

(Visited 8 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.