Konopí – pomůže i Vám

Kosmetika z konopí
Rate this post

Existuje mnoho odpůrců této jednoleté rostlinky, která má svůj původ ve střední Asii. Někdo tvrdí, že je na ní alergický (podle odborníků, je tato pravděpodobnost velmi nízká, pokud už k nějaké alergické reakci dojde, je jisté, že tělo reagovalo na některou ze složek daného přípravku, např. krému), jiní se bojí jakýkoliv přípravek obsahující konopí použít, aby v jeho těle nezůstaly zbytky THC, a neměl tak pozitivní test na drogy (např. ztráta řidičského oprávnění při silniční kontrole). Ani v tomto případě však žádné riziko nehrozí, pokud zakoupíte kvalitní výrobek.

Konopí v kosmetickém průmyslu

Kosmetika, obsahující konopí seté, je stejně bezpečná, jako jiná, která konopí neobsahuje, tzn. bez pozitivního testu na THC. Ostatně množství THC obsaženého v konopném oleji (ten se získává lisováním semen konopí setého), který se do kosmetiky přidává, je skutečně minimální, zhruba 0,00001 %, takže v podstatě můžeme říci, že je obsah THC v kosmetických přípravcích nulové, a nemohou tak na nás působit žádné psychotropní látky, které by nás mohly jakkoliv negativně ovlivňovat, či způsobit nějaké problémy.

Stále však mezi námi převažuje počet lidí, kteří nedají na léčivou sílu konopí dopustit. Největší oblibu má konopí mezi lidmi, kteří mají nějaké problémy s pokožkou. Ať už se jedná o ekzém, opary, popraskanou kůži, nebo jen obyčejnou opruzeninu, která však umí také hodně potrápit, konopí je vždy po ruce, připraveno nejen pomoci zmírnit svědění či zarudlost pokožky, ale hlavně jí vyléčit.

Samozřejmě, že není možné vyléčit úplně vše u každého, zvláště když je pokožka poškozena trvale, nebo se jedná o vyrážku chronického původu, ale i zmírnění příznaků, je pro takové lidi, řekněme přímo pacienty spásou.

Zkuste se vžít do jejich kůže, kdy Vás pokožka celý den pálí a svědí tak, že byste si vše nejraději rozdrbaly až do krve. U takových pacientů je pak zklidňující a analgetický účinek konopí vysvobozením z utrpení, které jim některé kožní choroby přináší.

Léčivé účinky

Podle odborníků, je konopí jedinou rostlinkou, kde se v přírodě vyskytují KANABINOIDY, látky, kterým vděčíme za to, že nám konopí vše hojí a zklidňuje. Díky nim se nám tak výrazně zlepší zdravotní stav, a to nejen co se fyzické stránky týká.

Zlepšení přichází i po psychické stránce, neboť velkou část našich nemocí právě psychika ovlivňuje. A věřte, že není nic horšího na psychiku, než když Vás stále něco svědí a pálí.

Konopí zkrátka pomáhá vždy a všude tam, kde je ho zrovna třeba. Proto neváhejte a v případě problémů s pokožkou vždy raději sáhněte po přípravku, který obsahuje konopí, nebudete litovat.

(Visited 7 times, 1 visits today)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.