Jaký parfém vybrat pro letošní podzim?

Rate this post

Vybrat tu správnou vůni parfému není často jednoduché, neboť to co voní nám, nemusí sednout našemu partnerovi či lidem v okolí, zároveň je jasné, že každá vůně se hodí pro určitý typ ženy. Proto je důležité, aby vůně byla svěží, moderní a svým aroma okouzlila nejen Vás, ale i ostatní. Jaký parfém vybrat, aby byl tím pravým ořechovým pro letošní podzim?

Jasmín

Na žebříčku nejčastěji používaných přísad obsadil druhé místo, hned po růžích. Jeho omamná vůně je oblíbená zejména mezi romantiky a lidmi s dobrodružnou povahou. Hodí se k ženám, které milují hýčkání, eleganci a chtějí být okouzlující.

Magnolie

Tato úžasná vůně pochází z planin Dálného východu, již od pradávna byla považována za symbol nevinnosti, ale také vznešenosti. Své sympatie jí projevují ženy, jež disponují velkou fantazií, mají vysoký intelekt a jemnou duši.

Kosatec

Mezi parfémy, které jsou určené pro podzimní kolekci je to naprostý hit. Má jemnou květinovou vůni, jež přechází až do dřevité vůně. Naprosto dokonalá je tato vůně pro ty ženy, jež milují pořádek a čistotu. A nejde jen o čistotu těla, či okolí, ale také čistotu duše.

Šeřík

Jeho vůně je velmi intenzivní a oblíbený je zejména u dívek, které jsou hravé, jemné, ale mají v sobě skrytou rebelku. Je pro ně typické, že se inspirují u silných a velmi sebevědomých žen, často také mají za svůj vzor u filmových hrdinek.

Pivoňka

Za své jméno vděčí víle Peonii, jež byla oblíbená u bohů. Vhodná je zejména pro mladší dívky, zároveň jí však vyhledávají ženy, které chtějí být stále mladé a jsou náchylné k romantice.

Konvalinka

Tato vůně vám dodá pocit jemnosti a svěžesti, ale také pomůže s upevněním charakteru. Konvalinka je velmi oceňována ženami, které zaujímají manažerské posty či funkce vedoucích pracovníků. Vzhledem k tomu, že jsou rády ve společnosti, je pro ně tato vůně naprosto perfektní.

Frézie

Jejich vůně se podobá růžím, přesto je o hodně jemnější, veselá a plná energie. Naprosto fascinovány jsou touto vůní ženy rázné a dynamické, které mají neklidného, ale sportovního ducha a jsou přímo nadupané energií.

Fialky

V této vůni nachází zalíbení velké osobnosti, však to také byla zamilovaná vůně manželky Napoleona Bonaparta či slavné hvězdy filmového plátny Marlene Dietrich. Je to rovněž zamilovaná vůně u žen, jež jsou posedlé konzumací sladkostí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.