Herní shop pro pravé pařmeny

Rate this post

Hrajete si rádi? Pak neváhejte navštívit skvělý herní online shop, který nabízí nepřeberné množství her pro fanoušky všech věkových kategorií. Záleží jen na Vás, zda dáváte přednost PC hrám, Playstationu či Xboxu. Vybírat je opravdu z čeho.

Malá ochutnávka:

Doom je klasika, přímo srdcová záležitost, kdo by si nepamatoval na bezpočet hodin strávených u likvidace nepřátel a hledání správné cesty.

 Hra pro PC DOOM                      DOOM + STRIX Claw mouse + podložka

Bojujte o vlastní přežití a prožijte perfektní akci s možností ovládání mnoha vozidel, včetně obrněného transportéru, proleťte se helikoptérou, prostřílejte se skrz džungli s více jak 40 různými druhy zbraní. To vše přináší tato úžasná hra.

Co dalšího by Vás ještě mohlo zaujmout?

      hra pro Playstation 4 Uncharted 4: A Thiefs End

 Hra pro Playstation 3 Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition      Hra pro Xbox 360 FIFA 15 CZ     Hra pro PC Dark Souls III     Hra pro PC Final Fantasy VII + Final Fantasy VIII (Double Pack Edition)

Vedle mnoha her a různého příslušenství, můžete také obdržet některou z vybraných her za 1 kč, pokud si objednáte pc hry v hodnotě vyšší než 1000 Kč. Seznam her najdete zde. Líbí se Vám tato nabídka? Pak navštivte www.gameexpress.cz.

 

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.